Tactiq - automatyczne podsumowanie calla

Tactiq – automatyczne streszczenie calla/rozmowy

Przedstawiamy użyteczny dodatek do przeglądarki, który współpracuje z popularnymi komunikatorami do spotkań online (Google Meet, Zoom, Microsoft Teams) i pozwala przygotować transkrypcję rozmowy, wraz z jej podsumowaniem.

Tactiq to wtyczka dostępna dla przeglądarki Google Chrome. Można ją pobrać z Chrome Web Store. Przyda Ci się z pewnością jeżeli pracujesz w IT i często uczestniczysz w spotkaniach online.

Takie rozmowy mogą być długie i męczące, a dodatkowo wymagają nieustannego zachowania uwagi, przygotowywania notatek czy też robienia zrzutów ekranu. Tactiq znacząco upraszcza ten proces, gdyż generuje pełną transkrypcję calla, a także dzięki wykorzystaniu AI (ChatGPT) przygotowuje krótkie streszczenie całego spotkania.

Działanie wtyczki można zobaczyć na poniższym filmiku opublikowanym przez jej autorów:

Tactiq obsługuje następujące komunikatory internetowe: Google Meet, Zoom, Cisco Webex i Microsoft Teams. Jest także zintegrowany z popularnymi narzędziami, takimi jak Google Drive, Notion i nie tylko.

Wtyczka jest darmowa, ale posiada też płatne wersje. Bezpłatnie możemy wykonać 10 transkrypcji miesięcznie oraz mamy do dyspozycji 5 kredytów AI. Wersja PRO z nielimitowaną liczbą transkrypcji kosztuje 8 dolarów miesięcznie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *