Wsparcie

Blog123it.pl to hobbystycznie prowadzony blog, który zawiera przydatne poradniki komputerowe i ciekawe newsy technologiczne.

Redagowanie witryny pochłania wolny czas, a jej funkcjonowanie wymaga także nakładów pieniężnych (m. in. corocznego opłacania domeny i serwera). Jeżeli skorzystałeś na informacjach opublikowanych na blogu lub po prostu chcesz podziękować autorowi za jego pracę, możesz tego dokonać na kilka opisanych poniżej sposobów. Za każde wsparcie serdecznie dziękuję!

Postaw mi kawę – możliwość bezpiecznego wsparcia przy pomocy BLIK-a, Google Pay, karty płatniczej lub przelewu internetowego. Baner wsparcia znajduje się również na ostatnim widgecie po prawej stronie bloga.

Ceneo – możliwość wsparcia poprzez wyszukiwanie (oraz zakup) produktów w porównywarce cen Ceneo. Banery Ceneo znajdują się również w treściach postów na blogu.

Goodie – możliwość wsparcia poprzez rejestrację i korzystanie z usługi Goodie Cashback. Za pierwsze zakupy powyżej 80 złotych otrzymujesz bonus w wysokości 10 złotych.

Możesz również udostępnić link do bloga na swoich social mediach, stronach internetowych lub napisać dla nas wpis gościnny!