Hosting WWW

SoHost – tani i solidny hosting WWW

Jeżeli szukacie hostingu, który nie nadwyręży Waszej kieszeni, ale jednocześnie będzie sprawował się absolutnie bezproblemowo i cechował się solidnością i dobrą wydajnością to znamy taki, który spełni oczekiwania!

Macie już swoją stronę internetową i szukacie miejsce, gdzie ją umieścić? A może dopiero planujecie stworzyć swoje miejsce w sieci? Jeżeli tak, to z pewnością potrzebujecie usługi hostingu. Zajmuje się ona udostępnianiem powierzchni na serwerach, a także zapewnia wsparcie techniczne w przypadku pojawienia się kłopotów czy to ze stroną czy z naszym kontem hostingowym.

Jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę z twórczością w Internecie to na pewno nie chcecie wydać zbyt dużo pieniędzy. Czy można pogodzić niską cenę z odpowiednią solidnością serwera WWW? SoHost udowodnia, że można.

Najtańszy pakiet udostępniany przez tego dostawcę kosztuje zaledwie 61.50 złotych brutto za cały rok. W tej cenie znajdziemy następujące parametry:

  • szybki i lekki serwer LiteSpeed + LiteCache,
  • 3 GB przestrzeni na szybkim dysku SSD,
  • darmową rejestrację domeny .pl,
  • możliwość podpięcia do konta 3 domen, 3 baz MySQL oraz nielimitowanej ilości kont pocztowych,
  • transfer bez limitu,
  • panel DirectAdmin,
  • PHP w wersjach 5.3-8.2 z możliwością włączenia opcjonalnych modułów.

Oczywiście, dla bardziej wymagających webmasterów są dostępne bardziej okazałe (i rzecz jasna, droższe) pakiety z dostępem SSH, Redis i Node.js. Każdy z pakietów ma także w cenie darmowe certyfikaty SSL Let’s Encrypt, autoinstalator popularnych skryptów CMS (WordPress, Joomla, Drupal i wiele innych), a także backup co 24 godziny (dostępny 7 dni wstecz). SoHost pomoże także w migracji usług od innych dostawców.

Blog123it.pl od początku istnienia znalazł się na serwerach SoHost i muszę powiedzieć, że wszystko działa pięknie i szybko, do tej pory nie napotkałem żadnych problemów związanych z usługami hostingowi, które są dla mnie świadczone. Jeżeli szukacie taniego i solidnego hostingu WWW, to serdecznie polecam. Poniżej link afiliacyjny, który umożliwi Wam skorzystanie z usług SoHost:

https://sohost.com/aff.php?aff=41

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *