Xbox Logo

Diablo 4 w Xbox Game Pass

Diablo 4 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat. Kontynuacja kultowej serii hack’n’slash od Blizzarda oferuje graczom mroczną i brutalną przygodę w świecie opanowanym przez siły piekła. Niedługo pojawi się ona w katalogach gier Xbox Game Pass.

Diablo 4 zadebiutowało 6 czerwca 2023 roku i od początku okazało się wielkim hitem. Dość powiedzieć, że wygenerowała 666 milion dolarów przychodu w ciągu pierwszych 5 dni od premiery i stało się najszybciej sprzedającą się grą Blizzarda w historii. Od momentu wydania, Diablo 4 spotkało się z uznaniem recenzentów i graczy, osiągając wysokie oceny na popularnych portalach branżowych.

Tytuł ten trafił na PC (Microsoft Windows) oraz konsole (PlayStation 4 i 5, Xbox One/Series X/Series S). Wciąż trzyma wysoką cenę – wersje konsolowe kosztują około 300 złotych. Microsoft ogłosił niedawno wiadomość, która zadowoli wszystkich subskrybujących usługę Xbox Game Pass Ultimate – okazuje się, że 28 marca tego roku Diablo 4 pojawi się w katalogu gier dostępnym dla subskrybujących tę usługę.

Xbox Game Pass to usługa abonamentowa, która daje dostęp do łącznie niemal 500 gier na konsolach i PC. Najtańszy wariant – Xbox Game Pass Core kosztuje 29 złotych miesięcznie, natomiast najbardziej wypasiona wersja Ultimate to wydatek rzędu 62.99 złotych co miesiąc. Diablo 4 nie będzie jednak dostępne w podstawowym wariancie Core – zagrają jedynie osoby, które mają Xbox Game Pass Ultimate.

Jako posiadacz subskrypcji Ultimate, konsoli Xbox Series S oraz gamingowego peceta z niecierpliwością czekam na moment debiutu Diablo 4 na platformie Microsoftu, gdyż do tej pory nie miałem po prostu czasu na sprawdzenie tego tytułu. Już w marcu trafi się na to idealna okazja.

[Aktualizacja 28.03.2024] Diablo 4 jest już dostępne w Xbox Game Pass Ultimate zarówno dla użytkowników konsol, jak i komputerów osobistych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *