Logo Hearthstone

Hearthstone – jak otworzyć wiele pakietów

Poradnik opisujący jak szybko otworzyć duże ilości pakietów kart w popularnej grze karcianej od Blizzarda – Hearthstone.

Hearthstone to kolekcjonerska gra karciana, której premiera odbyła się w 2014 roku. Do dziś cieszy się ona niezmiennie wysoką popularnością i gromadzi rzeszę graczy. Jej wydawcą jest Blizzard Entertainment, a sama gra jest oparta ma modelu Free-To-Play i zawiera system opcjonalnych mikropłatności.

W Hearthstone gram w miarę regularnie (raz bardziej, raz mniej) od wydania wersji Beta. Z pewnością mogę tę grę zaliczyć do ścisłego grona ulubionych tytułów zarówno na PC, jak i urządzenia mobilne.

Muszę przyznać, że od standardowej (rankingowej) rozgrywki wolę grać Ustawki czy Areny. Nie wymagają one posiadania kluczowych kart, aby tworzyć topowe decki, które też często się zmieniają. Zwłaszcza częste granie Aren powoduje, że na swoim koncie mam wiele nieotwartych pakietów kart, które otrzymuję jako nagrody po ukończeniu arenowego boju. I tu przechodzimy do meritum tego wpisu.

Ręczne otwieranie wielu pakietów kart w Hearthstone to mordęga. Musimy kliknąć pozycję Otwórz pakiety w menu głównym gry, a następnie każdy pakiet przeciągnąć do środka ekranu, obejrzeć animację i kliknąć każdą kartę. Nie muszę mówić, że nie jest to szybkie i przyjemne, gdy chcemy otworzyć na przykład 30 lub więcej pakietów. Okazuje się, że całą operację można przyspieszyć.

Wystarczy po prostu przejść do Otwórz pakiety, a następnie nacisnąć i przytrzymać klawisz Spacji. Spowoduje to zautomatyzowanie i przyspieszenie procesu rozpakowywania i ujawniania zawartości pakietów kart. Wszystkim graczom tej popularnej karcianki życzę jak największej ilości kart legendarnych w ich pakietach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *